Kariéra

PRODEJCE ZÁJEZDŮ DO EXOTIKY

Náplň práce:

kalkulace produktů a následné vytváření nabídek

aktivní komunikace se zákazníkem

prodej zájezdů

administrativní podpora

komunikace s obchodními partnery

vytváření pokynů k odletu

Požadujeme:

min. středoškolské vzdělání s maturitou (vzělání a praxe v oboru výhodou)

znalost anglického jazyka

uživatelskou znalost PC

zodpovědnost, preciznost, komunikativnost, samostatnost, příjemné vystupování, odolnost vůči stresu, zájem o cestovní ruch

Nabízíme:

hlavní pracovní poměr (po-pá od 09:00 do 18:00) - nástup možný OD  01.11.2022

zajímavou práci s možností seberealizace

motivační finanční ohodnocení

infocesty do zahraničí

slevy na dovolené z produktového portfolia naší CK

příjemný kolektiv

Kontakt: info@kentlucky.cz (pište), 257 221 724 (09:00 -18:00), Po-Pá

Rezervace
po telefonu
Rezervace Kuba
+420 725 699 909
Rezervace Emiráty, Srí Lanka
+420 725 631 875
Rezervace Dominikánská republika, Mexiko, Maledivy
+420 257 221 724
Získejte slevu 599 Kč