Kariéra

ADMINISTRATIVNÍ PODPORA/PRODEJCE ZÁJEZDŮ DO EXOTIKY

Cestovní kancelář KENTLUCKY hledá kolegy či kolegyně na pozici „Administrativní podpora/prodejce zájezdů do exotiky“ na hlavní pracovní poměr. Nástup možný ihned.

Náplň práce:

komunikace s hotelovými řetězci

kalkulace produktů a následné vytváření nabídek

zadávání dat do interního systému

spolupráce s prodejním oddělením

vytváření pokynů k odletům

prodej zájezdů

práce na PC

Požadujeme:

znalost anglického jazyka

preciznost, komunikativnost, samostatnost

Nabízíme:

benefity v podobě příspěvků na dovolenou a slevy ze zájezdů

fixní plat (25 000 – 30 000) + procenta z prodejů

příjemný kolektiv

Kontakt: aneta@kentlucky.cz (pište), 257 221 723 (09:00 -18:00), Po-Pá

Rezervace
po telefonu
Rezervace Kuba
+420 725 699 909
Rezervace Emiráty, Srí Lanka
+420 725 631 875
Rezervace Dominikánská republika, Mexiko, Maledivy
+420 257 221 724
Získejte slevu 799 Kč