KENTLUCKY

Cestovní kancelář KENTLUCKY, dříve Kentaurus, působí v oblasti cestovního ruchu od roku 1991 (od roku 2001 jako Kentlucky), v minulosti zejména v příjezdovém cestovním ruchu se zaměřením na klienty ze Španělska, Itálie, Maďarska, Anglie a dalších zemí. CK Kentlucky se v roce 2010 rozhodla vytvořit komplexní produkt se zaměřením na exotické destinace, především pak na Kubu a Srí Lanku.

V současné době nabízíme české a slovenské klientele variaci exotických zájezdů do následujících destinací: Kuba, Srí Lanka, Maledivy, Mexiko, Dominikánská republika a Emiráty. Jsme cestovní kanceláří, která kromě svých pevných termínů a pevných programů zájezdů dává klientům i možnost přetvořit si zájezd dle vlastního obrazu (vlastní termín, individuálně volený program, kombinace produktů, kombinace hotelů, kombinace destinací apod). Pro ty z Vás, co mají vlastní dopravu (letenky), dokážeme realizovat zájezd od momentu příletu do destinace. Převážně cestujeme v malých skupinách, do 20 cestujících, abychom mohli poskytnout co nejosobitější a nejkvalitnější služby (ubytování, transfery, exkurze, pronájmy aut atd.) Nemáme minimální limity na počty účastníků ve vybraných zájezdech. Pro 2 klienty zrealizujeme plnohodnotný zájezd.

Pro naši klientelu ze Slovenské republiky zajišťujeme leteckou přepravu i z Vídně. Dále pro realizaci zájezdu (administrativně) není nutné jezdit za námi do Prahy. Vše lze vyřešit elektronicky a platbu poukázat na náš EURO účet či kreditní/debetní platební kartou. Víza do všech destinací dokážeme vystavit a poštou doporučeně (v případě Srí Lanky emailem) zaslat k rukám klientů.

 

Kuba – vlajková loď mezi našimi destinacemi. Kancelář a služby česky hovořícího delegáta 365 dní v roce. Nejoblíbenějším produktem jsou kombinované zájezdy do Havany + Varadera (poznání + pobyt u moře), organizovaný poznávací okruh Kubou s česky hovořícím průvodcem, Cuba Autentica. Dále na Kubě realizujeme pobyty na Varaderu s hraním golfu, lekce Salsy, potápění anebo rybářskými výlety za lovem mečounů. Přeprava vždy zajišťována klimatizovanými autobusy, exkurze v českém jazyce pod vedením profesionálních průvodců. Zájezdy do této destinace realizujeme po celý rok. Na Kubě máme 2 kanceláře – jednu v Havaně a druhou na Varaderu.


Srí Lanka - nabízíme klientům prakticky všechna zásadní letoviska tohoto ostrova s možností ubytování výběrem téměř ze 100 hotelů. Nejoblíbenějším produktem je jednoznačně kombinace poznávacího zájezdu zakončeného několika pobytovými dny ve zvoleném přímořském letovisku. Poznávací část zájezdu nabízí dokonalou variaci programu (pro milovníky přírody návštěvu národních parků, sloního sirotčince nebo zahrady s kořením či čajových plantáží, pro milovníky historie a kultury neopomeneme navštívit historické město Kandy a jeho slavný chrám Sv. Buddhova Zubu nebo jeskynní chrám v Dambulle). Poznávací okruh vždy pod taktovkou profesionálního, česky hovořícího, průvodce. Ani na Srí Lanku nemáme limity na počty účastníků zájezdů, pouze asistence česky hovořícího průvodce se zajišťuje při minimálním počtu šesti cestujících (jinak v anglickém jazyce). V případě pobytového zájezdu u moře Vám rádi doporučíme vhodné letovisko ve vybraném ročním období. Česky hovořící delegát je na telefonu 365 dní v roce.

 

Maledivy - Zde nabízíme více než 30 hotelů od 3*** do 5***** se snídaní, polopenzí, plnou penzí a ALL INCLUSIVE na všech atolech. Doprava na jednotlivé ostrovy je zajištěna lodí či hydroplánem. Zájezdy lze kombinovat se Srí Lankou případně se stop over (zastávkou) v Dubaji. Anglicky i česky hovořící asistence vždy na telefonu.

 

Mexiko - Nabízíme známá letoviska - Cancún, Playa del Carmen, Riviera Maya, dále pak poznávací zájezdy v českém jazyce do oblasti Tulum. Plánujeme otevřít letovisko (kdysi velmi známé) Acapulco. V místě česky hovořící zástupce partnerské CK.

 

Dominikánská republika - Nabízíme více než 60 hotelů od cenově dostupných 3*** hotelů až po luxusní 5***** resorty. Spolupracujeme s několika hotelovými řetězci, jako je například Be live collections, Iberostar, Mélia a Barceló. Nabízíme známá letoviska - Punta Cana, Bayahibe, Boca Chica a další. V místě česky hovořící zástupce partnerské CK.

 

Emiráty – V této destinace nabízíme klientům téměř 300 hotelů. Klienti mohou vybírat z 2** hotelů až po luxusní 5***** hotely. Nabízíme klientům všechny zásadní letoviska jako například Dubai, Abu Dhabi, Ras Al Khaimah a další. V místě česky hovořící zástupce partnerské CK.

 

Speciální kombinace

• KUBA + MEXIKO

• KUBA + BAHAMY

• KUBA + PANAMA

• SRÍ LANKA + MALEDIVY

• SRÍ LANKA + MALEDIVY + DUBAJ

 

Během následujícího roku plánujeme otevřít následující destinace: Omán a Indie


Do všech destinací létáme výhradně na pravidelných linkách: Kuba – Air France, KLM, Condor a Swiss Air, na Srí Lanku a Maledivy – KLM, Emirates a Turkish Airlines, do Mexika a Dominikánské republiky s Air France a Swiss Air a do Emirátů s Emirates, Fly Dubai a Smartwings.

Kolektiv zaměstnanců Kentlucky Praha je Vám k dispozici po celý rok pro Vaší konzultaci výběru té správné dovolené v exotickém ráji. Kontaktovat nás můžete osobně v prostorách naší kanceláře v Praze nebo prostřednictvím emailových a telefonních kontaktů nebo prostřednictvím chatu přímo na našich webových stránkách. (V době naší nepřítomnosti nám můžete kdykoliv zanechat offline zprávu a v nejbližší možné době se Vám budeme věnovat). Všem, co s námi již cestovali, velice děkujeme za důvěru a pevně věříme, že dovolená s námi dokonale naplnila jejich očekávání.

 

Sponzorujeme: Házenkářský Tým, TS Chodov

 

Akce, které jsme sponzorovali: Miss Models 2014 a 2015

 

„Neděláme celý svět, děláme jen to, v čem jsme výjimeční“

 

Přejeme Vám krásnou dovolenou v exotickém ráji

Ing. Martin Maček

Jednatel společnosti

Rezervace
po telefonu
Rezervace Kuba
+420 725 699 909
Rezervace Emiráty, Srí Lanka
+420 725 631 875
Rezervace Dominikánská republika, Mexiko, Maledivy
+420 257 221 724
Získejte slevu 599 Kč
Přihlaste se k odběru newsletteru a získejte
599 Kč
na dovolenou!
Souhlasím s podmínkami registrace
Tower Tower ->-||-->
Hledáme pro vás letenky