KENTLUCKY

Cestovní kancelář KENTLUCKY, dříve Kentaurus, působí v oblasti cestovního ruchu od roku 1991 (od roku 2001 jako Kentlucky), v minulosti zejména v příjezdovém cestovním ruchu se zaměřením na klienty ze Španělska, Itálie, Maďarska, Anglie a dalších zemí. CK Kentlucky se v roce 2010 rozhodla vytvořit komplexní produkt se zaměřením na exotické destinace, především pak na Kubu a Srí Lanku.

 

V současné době nabízíme české a slovenské klientele variaci exotických zájezdů do následujících destinací: Kuba, Srí Lanka, Maledivy, Mexiko, Dominikánská republika a Emiráty. Jsme cestovní kanceláří, která kromě svých pevných termínů a pevných programů zájezdů dává klientům i možnost přetvořit si zájezd dle vlastního obrazu (vlastní termín, individuálně volený program, kombinace produktů, kombinace hotelů, kombinace destinací apod). Pro ty z Vás, co mají vlastní dopravu (letenky), dokážeme realizovat zájezd od momentu příletu do destinace. Převážně cestujeme v malých skupinách, do 20 cestujících, abychom mohli poskytnout co nejosobitější a nejkvalitnější služby (ubytování, transfery, exkurze, pronájmy aut atd.) Nemáme minimální limity na počty účastníků ve vybraných zájezdech. Pro 2 klienty zrealizujeme plnohodnotný zájezd.

 

Pro klientelu ze Slovenské republiky zajišťujeme leteckou přepravu z Vídně, Košic a Bratislavy atd.. Dále pro realizaci zájezdu (administrativně) není nutné jezdit za námi do Prahy, lze platit elektronicky platební kartou. Víza do všech destinací dokážeme vystavit a poštou doporučeně (v případě Srí Lanky emailem) zaslat k rukám klientů.

 

Novinkou je dynamický balíček, díky kterému si sestavíte dovolenou podle svých představ za zajímavé ceny. Vyberte si termín, destinaci a odletové letiště. Odletová místa jsou možná z Prahy, Vídně, Bratislavy, Košic, Mnichova, Katowic a z Frankfurtu a další. Všechny zájezdy lze objednat jako dynamický balíček (online letenka + ubytování + transfer) cena dle aktuální dostupnosti.

 

Kuba – vlajková loď mezi našimi destinacemi. Kancelář a služby česky hovořícího delegáta 365 dní v roce. Nejoblíbenějším produktem jsou kombinované zájezdy do Havany + Varadera (poznání + pobyt u moře), organizovaný poznávací okruh Kubou s česky hovořícím průvodcem - Cuba Autentica. Dále na Kubě realizujeme pobyty na Varaderu s hraním golfu, lekce salsy, potápění anebo rybářské výlety za lovem mečounů. V nabídce máme také kurzy španělštiny a zprostředkováváme pronájem automobilu. Zajišťujeme i svatby, a to jak oficiální, tak symbolické. Přeprava vždy zajišťována klimatizovanými autobusy, exkurze v českém jazyce pod vedením profesionálních průvodců. Zájezdy do této destinace realizujeme po celý rok. Na Kubě máme 2 kanceláře – jednu v Havaně a druhou na Varaderu.

 

Srí Lanka - nabízíme klientům prakticky všechna letoviska tohoto ostrova s možností ubytování výběrem téměř ze 100 hotelů. Nejoblíbenějším produktem je jednoznačně kombinace poznávacího zájezdu zakončeného několika pobytovými dny ve zvoleném přímořském letovisku. Poznávací část zájezdu nabízí dokonalou variaci programu (pro milovníky přírody návštěvu národních parků, sloního sirotčince nebo zahrady s kořením či čajových plantáží, pro milovníky historie a kultury neopomeneme navštívit historické město Kandy a jeho slavný chrám Sv. Buddhova Zubu nebo jeskynní chrám v Dambulle). Zajišťujeme také pronájem auta s řidičem. Zažijte v hotelech Srí Lanky procedury Ajurvéda - systém tradičního indického lékařství Poznávací okruh vždy pod taktovkou profesionálního, česky hovořícího, průvodce. Ani na Srí Lanku nemáme limity na počty účastníků zájezdů, pouze asistence česky hovořícího průvodce se zajišťuje při minimálním počtu šesti cestujících (jinak v anglickém jazyce). V případě pobytového zájezdu u moře Vám rádi doporučíme vhodné letovisko ve vybraném ročním období. Česky hovořící delegát je na telefonu 365 dní v roce.

 

Maledivy - Zde nabízíme více než 70 hotelů (3*, 4*, 5*)se snídaní, polopenzí, plnou penzí a ALL INCLUSIVE na všech atolech. Doprava na jednotlivé ostrovy je zajištěna lodí či hydroplánem. Využít můžete prohlídky hlavního města Male, kde Vám průvodce ukáže nejzajímavější zákoutí tohoto ostrova a vyzkoušíte si i rybaření v naší další exkurzi. Zájezdy lze kombinovat se Srí Lankou případně se stop over (zastávkou) v Dubaji. Anglicky i česky hovořící asistence vždy na telefonu.

 

Mexiko - Nabízíme známá letoviska - Cancún, Playa del Carmen, Riviera Maya, Cozumel, dále pak poznávací zájezdy v českém jazyce do oblasti Tulum. Na exkurzi se vydáte za poznáním nejznámějších pyramid v Mexiku do města Chichén Itzá, zapsaného do seznamu UNESCO a považovaného za 1 ze 7 novodobých divů světa. Vykoupete se v jedné z nejkrásnější oblasti Rio Lagartos, tvz. mrtvém moři. Dobrodružný výlet do Tulum, Coba a na pláž El Paraíso vás zavede za historií starých Mayů a v oblasti ostrova Contoy zažijete jedinečný zážitek při potápění se se žralokem velrybím Ballena.V místě česky hovořící zástupce partnerské CK.

 

Dominikánská republika - Nabízíme více než 90 hotelů od cenově dostupných hotelů (3*, 4*) až po luxusní resorty (5*). Spolupracujeme s několika hotelovými řetězci, jako je například Be live collections, Iberostar, Mélia a Barceló. Nabízíme známá letoviska - Punta Cana, Bayahibe, Boca Chica a další. Také nabízíme možnost kombinovaných zájezdů pláž + město.  Užít si můžete výlet do panenské přírody poloostrova Samana, procházkou v centru Santa Barbary odkud se vydáte projížďkou na koních tropickým lesem až k největšímu vodopádu El Limon. Prozkoumáte historickou část města Santo Domingo de Guzmán a v oblasti Samanského zálivu si zblízka prohlédnete velryby Keporkak. V místě česky hovořící zástupce partnerské CK.

 

Emiráty – V této destinace nabízíme klientům téměř 300 hotelů (2*, 3*, 4*, 5*). Nabízíme klientům všechny zásadní letoviska jako například Dubai, Abu Dhabi, Ras Al Khaimah, Ajman, Fujairah, Sharja a Umm Al Quwain. Také možnost kombinovaných zájezdů pláž + město. Z exkurzí lze vyzkoušet pouštní dobrodružství v džípu, podívat se na nejvyšší bod světa - mrakodrap BURJ KHALIFA, prohlédnout si známá města jako Dubai a Abu Dhabi. Ferrari World se umožňuje projížďku v replikách aut Ferrari, po nejrychlejší dráze světa Formula Rossa a na nejvyšší horské dráze. V místě česky hovořící zástupce partnerské CK.

 

Speciální kombinace

• KUBA + MEXIKO

• KUBA + PANAMA

• SRÍ LANKA + MALEDIVY

• SRÍ LANKA + MALEDIVY + DUBAJ

• KUBA + DOMINIKÁNSKÁ REPUBLIKA

Během následujícího roku plánujeme otevřít následující destinace: Omán, Indie či další oblasti v Karibiku.

Dokážeme zprostředkovat zájezdy do všech koutů naší planety. 

 

Do všech destinací létáme na pravidelných linkách: Kuba – Air France, KLM, Condor a Swiss Air, na Srí Lanku a Maledivy – KLM, Emirates a Turkish Airlines, do Mexika a Dominikánské republiky s Air France a Swiss Air a do Emirátů s Emirates, Fly Dubai a Smartwings.

 

Kolektiv zaměstnanců Kentlucky Praha je Vám k dispozici po celý rok pro Vaší konzultaci výběru té správné dovolené v exotickém ráji. Kontaktovat nás můžete osobně v prostorách naší kanceláře v Praze nebo prostřednictvím emailových a telefonních kontaktů nebo prostřednictvím chatu přímo na našich webových stránkách. (V době naší nepřítomnosti nám můžete kdykoliv zanechat offline zprávu a v nejbližší možné době se Vám budeme věnovat). Všem, co s námi již cestovali, velice děkujeme za důvěru a pevně věříme, že dovolená s námi dokonale naplnila jejich očekávání.

 

Sponzorujeme: Házenkářský tým TJ JM Chodov

Akce, které jsme sponzorovali: Miss Models 2014 a 2015

 

Přejeme Vám krásnou dovolenou v exotickém ráji

 

Ing. Martin Maček

Jednatel společnosti

Rezervace
po telefonu
Rezervace Kuba
+420 725 699 909
Rezervace Emiráty, Srí Lanka
+420 725 631 875
Rezervace Dominikánská republika, Mexiko, Maledivy
+420 257 221 724
Získejte slevu 599 Kč
Přihlaste se k odběru newsletteru a získejte
599 Kč
na dovolenou!
Souhlasím s podmínkami registrace